szczegóły zgłoszenie okna regulamin
Do góry

Szczegóły promocji

Tylko teraz okno T-Energy w zestawie z T-Slide - systemem przesuwnym HST 10% taniej. Aby uzyskać rabat, wypełnij krótki formularz poniżej, odbierz kupon rabatowy na swoim smartfonie, a następnie okaż go w punkcie sprzedaży. Zobacz, jakie to proste:

Termin promocji 06.04.2021 - 06.05.2021

Wypełnij poniższy formularz
Wypełnij poniższy
formularz
Odbierz SMSa z kodem promocyjnym
Odbierz SMSa z kodem
promocyjnym
Pokaż kod sprzedawcy i skorzystaj z promocji!
Pokaż kod sprzedawcy
i skorzystaj z promocji!

Zgłoszenie

Podaj numer telefonu komórkowego i odbierz kupon z rabatem!
Administratorem danych osobowych jest BUDVAR CENTRUM Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji o Twoich prawach znajdziesz w Polityce prywatności i plików cookies lub kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych: iod@budvar.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania Ci kuponu rabatowego oraz do informowania Cię o akcjach promocyjnych, rabatach i naszych nowościach. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Masz prawo do wycofania się w każdej chwili.OKNA

T-Slide doskonały System przesuwny HST

T-Slide to najtrwalsze rozwiązanie dla Twojego tarasu. Jeśli marzysz o pięknym i nowoczesnym tarasie, to T-Slide spełni nawet najbardziej wyszukane wymagania. T-Slide to najłatwiejsze i bardzo komfortowe otwieranie. To także ogromne możliwości projektowe aż do 6,5 metra szerokości. Jakość i wytrzymałość systemu wykonanego w technologii Titanium Technology potwierdza przedlużona gwarancja.

T-Energy

T-Energy pozwala na zatrzymanie w domu maksymalnej ilości ciepła, ograniczając tym samym wydatki na ogrzewanie. Ciepłe okna, to niższe rachunki. Okno charakteryzuje się prostym, kanciastym kształtem, który idealnie współgra z nowoczesnym budownictwem. Najwyższy poziom estetyki zapewnia technologia niewidocznych zgrzewów. Dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej, a unikalny design potwierdza nagroda przyznawana przez najlepszych architektów Home Zone.

© 2021 BUDVAR CENTRUM Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.